List of Participants

(Note: this is an automatically generated list of all registrations and does not indicate financial support. Necessarily a few bot/spam type registrations will pollute the list from time to time.)
  1. Sammy Alaoui Soulimani (University of Stavanger)
  2. Assia Assab (Faculte des sciences Ain chock University Hassan II)
  3. Sjoerd Beentjes (University of Edinburgh)
  4. Dori Bejleri (Brown University)
  5. Pieter Belmans (Max Planck Institute for Mathematics)
  6. Jonas Bergstrom (Stockholm University)
  7. Valeria Bertini (Tor Vergata University and Strasbourg University)
  8. Wessel Bindt (University of Amsterdam)
  9. Barbara Bolognese (The University of Sheffield)
  10. Alexey Bondal (Steklov Institute, HSE)
  11. Mohammed Bouhadji (University of Oran. Algeria)
  12. Laura Brustenga (Universitat Autonoma de Barcelona, UAB)
  13. Aurelio Carlucci (University of Oxford)
  14. Sujoy Chakraborty (Tata Institute of Fundamental Research, Mumbai, India)
  15. Ravinder Chane (Central University of Himachal Pradesh, Dharamshala (India))
  16. Simone Melchiorre Chiarello (University of Geneva)
  17. CHRISPER CHILESHE (The University of zambia)
  18. Ratko Darda (University of Paris 7)
  19. Lorenzo De Biase (Cardiff University)
  20. Neeraj Deshmukh (IISER Pune, India)
  21. Andrea Di Lorenzo (Scuola Normale Superiore)
  22. YOUNESS EL KHATABI (Equip of DEFA - Department of Mathematics and Informatics Faculty of Sciences, University of My Ismail B.P. 4010, Beni M’hamed, Meknes - Morocco)
  23. Enrico Fatighenti (Università Roma Tre)
  24. Camilla Felisetti (University of Bologna)
  25. Mauro Fortuna (Leibniz Universität Hannover)
  26. Chandranandan Gangopadhyay (Tata Institute of Fundamental Research, Mumbai)
  27. Sylvain Gaulhiac (Université Pierre et Marie Curie, Paris)
  28. Djomo Okaso Giresse (Center for Aplied Sciences and Technological Research)
  29. Thomas Goller (Korea Institute for Advanced Study (KIAS))
  30. Jacob Gross (Oxford)
  31. Kacper Grzelakowski (Univerisy of Łódź)
  32. Martin Gulbrandsen (University of Stavanger)
  33. Ashish Gupta (Ramakrishna Mission Vivekananda Education and Reasearch Institute)
  34. Eloise Hamilton (University of Oxford)
  35. Jack Kelly (University of Oxford)
  36. Cheikh KHOULE (University Cheikh Anta Diop of Dakar Senegal)
  37. Martí Lahoz (Universitat de Barcelona)
  38. Wanmin Liu (IBS Center for Geometry and Physics )
  39. Jinan Loubani (Institute of Mathematics of Toulouse)
  40. Luigi Lunardon (Imperial College London)
  41. Carlos Maestro Pérez (Humboldt-Universität zu Berlin, Berlin Mathematical School)
  42. Andrea Maiorana (SISSA)
  43. Svetlana Makarova (MIT)
  44. ulrich severin narole Mambou (worker)
  45. Enrica Mazzon (Imperial College London)
  46. Ciaran Meachan (University of Glasgow)
  47. Amir Mohammad Mostaed (Tehran polytechnic)
  48. Thi Quynh Trang Nguyen (University of Edinburgh)
  49. Ashraf Owis (Cairo Uiversity)
  50. Arjun Paul (Tata Institute of Fundamental Research, Mumbai, India)
  51. Daria Poliakova (HSE Maths Department)
  52. Theo Raedschelders (University of Glasgow)
  53. Mohammad Reza Rahmati (UNAM, Mexico)
  54. Fatemeh Rezaee (University of Edinburgh)
  55. Andrea Ricolfi (MPI Bonn)
  56. Alejandra Rincon Hidalgo (Freie Universität Berlin)
  57. David Rydh (KTH Royal Institute of Technology, Stockholm)
  58. Magnus Røen Vodrup (University of Bergen)
  59. Khadidja Sabri (University of Oran. Algeria)
  60. Johannes Schmitt (ETH Zurich)
  61. Chris Seaman (Cardiff University)
  62. Ayush Kumar Tewari (Eberhard Karl University of Tubingen)
  63. George Tsatalmpasidis (National Technical University of Athens)
  64. Fei Xie (Bielefeld University)
  65. Naizhen Zhang (KU Leuven)
  66. Sebastian Ørsted (Aarhus University)